HU EN

Karrier

Az RSM Audit Hungary Zrt., tevékenysége a könyvvizsgálati és pénzügyi tanácsadási szolgáltatások teljes spektrumát lefedi.

Jelenleg dinamikusan fejlődő könyvvizsgálati csapatába keresünk tapasztalt AUDIT Asszisztens munkatársat.

Feladatok:

  • Részvétel a helyszíni könyvvizsgálati feladatok ellátásában,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Könyvvizsgálati szoftver segítségével a könyvvizsgálati munkák dokumentálása,
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Egyéb könyvvizsgálati feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Számviteli-pénzügyi felsőfokú végzettség (diploma);
  • Aktív középfokú üzleti angol nyelvismeret szükséges;
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés;
  • Határozottság és jó kommunikációs képesség;
  • Mind csapatmunkára, mind pedig önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • Terhelhetőség és alkalmazkodó képesség;
  • Esetenként vidéki munkavégzés.

Amit nyújtunk:

  • Reális, a szakmai tudással és tapasztalattal összhangban lévő bérezés és juttatások;
  • Szakmai tudás bővítésének lehetőségei továbbképzések során;
  • Változatos munka egy hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrában;
  • Kiváló, nyugodt munkahelyi körülmények; ergonómiai környezet, rendkívül magas színvonalú iroda- és számítástechnikai háttér.

Magyar és angol nyelvű pályázatát a job@rsm.hu címre várjuk.